Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina 2018. gada Bibliotēku festivāla un Bibliotēku nedēļas tēmu “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”. Tēmas izvēle sasaucas ar Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) 84. ģenerālkonferences nosaukumu “Transform Libraries, Transform Societies”. 2018. gadā tā notiks Kualalumpurā, Malaizijā. Latvijas Bibliotēku festivāls notiks 2018. gada 17.–18. … Continue reading 2018. gada Bibliotēku festivāla un Bibliotēku nedēļas tēma – “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”